Eskişehir Yan Flüt Kursu kişisel gelişimin duygusal bileşenlerin ve sanatsal yönlerin gelişmesi becerilerin artması gibi çok yönlü ve olumlu etkiler yaratır. Eskişehir Yan Flüt Kursları ile eğitime başladığınız tarihten bu zamana kadar müziğin içinde olan ya da bu yolda emin adımlarla yürümek isteyen her yaş müşterimize her zaman rehberlik etmekteyiz.


 

Bundan sonraki dönemlerde de ortaya koyduğumuz kalitemizden ödün vermeden yolumuza sizlerle devam ediyoruz. Eskişehir Özel Yan Flüt Dersi almak isteyen her yaş grubumuza sanatsever modern eğitim anlayışı ve uzman kadromuz ile en modern sanat ortamında yan flüt dallarında eğitim veren Çalgı Yapım Atölyesi her geçen gün artan öğrencileri ve genişleyen öğretim kadrosuyla belirlediği hedef doğrultusunda hep daha iyiye ve güzele doğru kendisiyle yarışıyor.


 

Eskişehir Özel Yan Flüt Kursu, müziksel algı ve bilgilerini geliştirerek ulusal ve evrensel müzik kültürünü tanıtmak, enstrüman becerilerinin güçlenmesini sağlamak, müzik sanatını meslek edinmek isteyenleri uygun alanlara yönlendirmek, özgüven ve performanslarını arttırabilmeleri için seyirci önünde bireysel yada  grup halinde müzik yapmalarına olanak tanımak, müzik okur yazarı olmalarını sağlamaktır.

 

 

Çalgı Yapım Atölyesi Yan Flüt kursuna kayıt olmak, kurs ücretleri, detaylı bilgi için bizimle aşağıdaki bilgilerden irtibata geçerek randevu alabilirsiniz.

 

 

Eskişehir Çalgı Yapım Atölyesi Yan Flüt Kursları İletişim Bilgileri:

 

Adres: Atatürk Caddesi No: 12/A /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 220 30 57

Gsm: 0 530 451 26 96