Sanat eğitiminin toplumun tümünün hakkı olduğunu düşünerek yola çıkan Eskişehir Müzik Merkezi her kesimden ve her yaştan insanın hayatını sanatla renklendirme çabasındadır. Müzikal kültür ve duyarlılık, çoğu insanın farkında olmadığı ya da karşılaşma fırsatını yakalayamadığı özel bir eğitim gerektirir.


 

 Müzik duygusal dünyamızın renklerini, insanca yaşamanın ideallerini, günümüzü, geleceği, geçmişi, gerçeği, masalı, iyiliği, kötülüğü, kısaca yaşamı anlatmanın bir aracıdır. Müziğin bireysel ve sosyal alandaki geliştirici katkılarını eğitim yoluyla insanlara aktarmak, insanları sanata yöneltmek, bireyin yaratıcılığını artırmakta ve geliştirmektedir. Amacımız duyarlı, bilinçli algılaması ve müzikalitesi güçlü amatör ve profesyonel bireyleri dünya müziği ile paralel yetiştirebilmektir. Doğru müzik eğitimi almış insan farklıdır ve özeldir.


 

Sanat eğitiminde birinci koşulun sevgi olduğunu bildiğimiz için öğrencilerimize uluslararası kabul görmüş sistemlerle, yenilikçi, bireysel odaklı, disiplinli ama bir o kadar da eğlenceli metotlarla eğitim vermekteyiz. Vermiş olduğumuz eğitimimizin yanında enstrüman imalatı ve satışını da sizlere sunmaktayız.

 

İnsana dair güzel olan ne varsa paylaşmak için sanata ihtiyacımız vardır. Bu yaklaşımla Eskişehir Çalgı Yapım Atölyesi müzik eğitimi alanındaki tecrübesini siz öğrencileri ile paylaşmak istemektedir.

 


Eskişehir müzik kurslarımız az sayıda öğrencilerin bulunduğu gruplarımızda ya da birebir olarak verilmektedir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.


 

Adres: Atatürk Caddesi No: 12/A /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 220 30 57

Gsm: 0 530 451 26 96

Görseller